На Закарпатті поліцейські навідалися до родин, які опинилися у складних життєвих обставинах (ФОТО)

22.10.2021 20:21 851 0
На Закарпатті поліцейські навідалися до родин, які опинилися у складних життєвих обставинах (ФОТО)

Впродовж минулого тижня інспектори секторів ювенальної превенції управлінь та відділів поліції Закарпаття навідувалися до підопічних родин, а також сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.


Під час таких зустрічей поліцейські, спільно з представниками соцслужб, перевіряють, чи живуть діти у належних умовах, чи слідкують батьки за успішністю їх шкільного навчання, творчого розвитку, а також цікавляться рівнем спілкування дітей зі своїми батьками. Обов’язковими при цьому є і розмови ювеналів із батьками про важливість підтримки, розуміння дітей і категоричної заборони фізичних покарань та проявів психологічного насилля.


Відвідавши такі підопічні родини в усіх районах Закарпаття, інспектори ювенальної превенції не лише перевірили ситуації в сім’ях, але й негайно відреагували на виявлені ними порушення. За невиконання своїх батьківських обов’язків на правопорушників складено 27 протоколів за статтею 184 КУпАП.
Важливим є факт вилучення дітей із сім’ї у селі Букове, що неподалік Виноградова. Йдеться про родину, батьки в якій вели нездоровий спосіб життя та не виконували своїх обов’язків. Крім того, поліцейські отримали інформацію і про прояви насильства до дітей з боку їх батька.


Наразі хлопці та дівчата віком 4, 5, 13 та 14 років перебувають у Батівському дитячому будинку, а найменша (дворічна) дитина знаходиться під наглядом медиків. За вчинення домашнього насильства та невиконання своїх обов’язків батьки понесуть передбачену законом відповідальність.
Поліцейські звертаються до кожної матері та батька: будьте відповідальними та уважними до своїх дітей, адже ви перші й найближчі люди, чийого захисту, підтримки та довіри вони потребують.

Читайте також:

Теги: Поліція
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...