Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

На Закарпатті лікар обласного кардіодиспансеру затриманий на хабарі у розмірі 60 тисяч гривень – ЗМІ (ФОТО)

Лікар Закарпатського обласного кардіодиспансеру Ярослав Раточка та його юрист-посередник вимагали та отримали хабар за проведення операції з встановлення кардіологічного стенту.

Систематичному вимаганню ними хабарів від пацієнтів, що потребують життєвоважливого лікування цього разу поклали край працівники Управління захисту економіки в Закарпатській області, – повідомляє видання “Вся Закарпатська правда”.

Вони спільно з прокуратурою Закарпатської області задокументували факт вимагання та отримання неправомірної вигоди в сумі 60000 гривень, групою осіб на чолі з керівником хірургічного відділення Закарпатського обласного кардіодиспансеру Раточкою Ярославом.

Не дивлячись на клятву Гіппократа, вони вимагали хабара від важкохворого пацієнта за проведення операції із встановленням стентів, які за словами Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун є безкоштовними, в кожному диспансері України.

Щороку в Україні стається близько 40 тисяч інфарктів. Майже половина з них потребує невідкладного стентування впродовж перших годин, інакше людина може померти.

Цього літа у МОЗ заявили: віднині за стентування при гострому коронарному інфаркті у 100% випадків платитиме держава, а необхідне для цього обладнання закуплять на зекономлені бюджетні кошти.

Ярослав Раточка брав хабар разом із юристом-посередником Михайлом Кузьо, який виступає касиром «чорної каси» доблесного лікаря. При отриманні хабаря вони були затримані правоохоронцями. Невідкладні обшуки у хабарників проводять правоохоронці.

Санкція частини 3 статті 368 КК України, передбачає позбавлення волі на строк понад 5 років.

 

Нагадуємо: Поліція Закарпаття виявила на Мукачівщині величезну наркоплантацію (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте також: До уваги водіів, рух в Ужгороді по декількох вулицях буде тимчасово обмежено (СХЕМА)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...