На Закарпатті кількість дітей із підтвердженим діагнозом COVID-19 зросла у 17 разів

02.03.2021 10:09 430 0
На Закарпатті кількість дітей із підтвердженим діагнозом COVID-19 зросла у 17 разів

З початку року на Закарпатті кількість дітей із підтвердженим діагнозом COVID-19 зросла у 17 разів! Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА, повідомив, що всього за два місяці 2021 року кількість дітей з підтвердженим випадком захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19 в області зросла в 17 разів: з 9 випадків на першому тижні 2021 року – до 157 випадків на восьмому тижні. 

“Частка дітей до 17 років серед загальної кількості захворілих становила 1,8% на початку року, а зараз вже 5%. Тобто хворих дітей – все більше і більше. Серед іншого – це наслідки порушення карантинних вимог та режиму самоізоляції як у сім’ях, так і загалом на Закарпатті. Рішеннями районних комісій ТЕБ та НС навчальні заклади закриваються та переводяться на дистанційну форму навчання. Але це не буде мати максимально можливого ефекту, бо в цей самий час діти не обмежені в контактах, не використовують маски, порушують встановлені обмеження”, – заявив Анатолій Полосков.

 Закликаємо громадян дотримуватися всіх карантинних обмежень та особистої самоізоляції у випадках, передбачених протоколами  боротьби з COVID-19. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: COVID-19 на Закарпатті не вщухає: за минулу добу знову понад десяток померлих Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Теги: COVID-19
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...