На Закарпатті Держпродспоживслужба перевірить понад 250 навчальних закладів (Перелік)

10.12.2019 14:57 155 1
На Закарпатті Держпродспоживслужба перевірить понад 250 навчальних закладів (Перелік)

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) оприлюднила план перевірок на 2020 рік. Загалом, згідно з цим планом, перевірять у 2020 році більше 22, 5 тисяч суб’єктів господарювання.

Під перевірку підпадають і 257 навчальних закладів на Закарпатті. Це і заклади загальної середньої освіти, гімназії, ліцеї, НВК, і дошкільні навчальні заклади, спецзаклади, інтернати, дитбудинки, освітні установи благодійних фондів та виші. Усі ці заклади перевірятимуть на дотримання вимог санітарного законодавства.

Слід зауважити, що в переліку усі навчальні заклади із високим ступенем ризику. При цьому, в комплексному плані наявні лише окремі з цих закладів.

Згаданий Річний план затверджено наказом Держпродспоживслужби від 28 листопада 2019 року № 1160. Перелік тих, хто підпадає під здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на 2020 рік міститься у Додатку1 до цього наказу, де вказані їх адреси та дати і строки планових перевірок. Водночас, у Річному плані вказано:
 – предмет перевірки;

 – ступінь ризику; – дату початку перевірки та її строк; – найменування контролюючого органу; – наявність в комплекс-ному плані

До уваги читачів сайту "ПЕРШИЙ.com.ua" публікуємо перелік закладів, які підпадають під перевірку в різних районах Закарпатської області:


Слід зауважити, що наразі в Україні дотримання вимог санітарного законодавства регулюють Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які  визначають гігієнічний стандарт для всіх типів загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл І, І-ІІ, І-ІП ступенів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв тощо), далі за текстом — шкіл, незалежно від типу, форм власності і підпорядкування.
Розповсюджуються та регулюють ці правила і норми у наступних площинах:
-  Земельна ділянка
-  Основні приміщення
-  Природне та штучне освітлення. Організація і вимоги до зорової роботи учнів
-  Повітряно-тепловий режим
- Вентиляція та опалення
- Водопостачання та каналізація
- Обладнання основних приміщень
- Організація навчально-виховного процесу
- Організація харчування
- Організація медичного обслуговування
- Санітарно-гігієнічна освіта учнів, формування здорового спо-собу життя, самообслуговування Підготувала Саша Клімова Нагадуємо, Перевірка скандального притулку: “Дитячий захисник” знову в Батьові (ВІДЕО) Читайте також: Стрілянина у чеській лікарні. Загинуло шестеро людей (ФОТО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Андрій

11 груд. 2019 р., 11:54
Тільки Саша Климова забула написати, що заходи державного нагляду (контролю) здійснюються за уніфікованими актами, а такі акти щодо шкільних закладів, інтернатів, училищ та ін. в сфері санітарного та епідемічного благополуччя відсутні. Тому вказані перевірки стосуються тільки безпечності та якості харчових продуктів, тобто перевіряються тільки харчоблоки цих закладів, але ж ніяк шкільний заклад вцілому. Такі справи малята, санітарне та епідемічне благополуччя перкдбачене Конституцією України нікому не потрібно.
Loading...