На Закарпатті червонокнижні квіти потопають у смітті (ФОТО)

02.04.2020 21:50 74 0
На Закарпатті червонокнижні квіти потопають у смітті (ФОТО)
Жахаючі світлини людської нелюдяності та безвідповідальності у соцмережі Фейсбук оприлюднив закарпатський фотограф Tomas Medvetskii:
"Людина народжується, і якщо їй щастить з дитинства, вона бачить життя тільки яскравим, тільки кольоровим, і просто самим - самим. І певно перше, що формує таку її думку - це краса навколишнього середовища, яку вона бачить. Але ж і справді, нас оточує дещо неймовірний світ, неосяжний людським оком та розумом. В минулому моєму пості я відкрив для Вас таємницю одного зачаровано-гарного місця, а сьогодні я хочу показати це місце зовсім протилежного боку. Я тільки хочу сказати наступне: життя все і всіх роставить по своїх місцях .Ми отримаємо, що заслужили не треба нарікати на те, в чому винуваті самі, бо ж кожен пожинає ті плоди, які сам посіяв. Світ досить великий, щоб задовольнити потреби будь-якої людини, але занадто малий, щоб задовольнити людську жадібність і саме нам слід усвідомити, що навколишнє середовище - це ми з вами. Людство дивно переробляє природу в сміття, а потім дивується і ховається від різних вірусів та природних катаклізмів в своїх будинках, перебуваючи на самоізоляції від всього натурального (не цифрового) світу. Коли планета дає всі можливості людям бути разом, жити разом в дружбі і злагоді перш за все з самою планетою. Нам треба зрозуміти, що дорога, по якій ми ходимо кожного дня - це ми з вами. Невже ми хочемо бути ходячими сміттєвими баками ? А виходить, що так і є. Залишилось так мало красивих і чистих місць на землі, а нам з вами чомусь і далі не терпиться взяти, викинути і забруднити частинку цнотливої природи своїми відходами, які ми не в силі донести до найближчого смітнику. Я не закликаю встати з дивану і зібрати сміття, яке можливо ніхто з вас і не кидав, та на майбутнє, чого б нам не в працювати в собі звичку прибирати за собою не тільки в своєму будинку, а й усюди, де б ми не були? Це ж так просто", - пише автор допису.
У коментарах люди обурюються таким "людським свинством":
"Боже, люди-люди, що ж ми робимо...дивлячись на це все плакати хочеться", - прокоментувала користувачка Valentina Balog. "Чому люди не викидають тот мусор на головних дорогах? Щоб влада через нього їхала і гуляли люди і їх діти, які були проти мусоропереробного завода! З дороги приберуть, а з лісів і річки Тиси ніхто не збере, крім активістів", - написала Оксана Олаг.
[gallery ids="231851,231852,231853,231854,231855,231856"] Нагадуємо, Збройний конфлікт: у селі Великі Лучки, що на Мукачівщині стрілянина Читайте також: На Рахівщині 12 вогнеборців рятували палаючий будинок (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...