На Закарпатті через контрабанду чоловік залишився без автівки (ФОТО)

19.02.2020 09:45 48 0
На Закарпатті через контрабанду чоловік залишився без автівки (ФОТО)
Цигарки переміщував громадянин України, який заїхав на митний пост на автомобілі «TOYOTA» з українською реєстрацією. На підставі наявності ознак облаштування транспортного засобу спеціально виготовленими сховищами або використання інших засобів чи способів, що ускладнюють виявлення товарів, працівники митниці прийняли рішення провести повний митний огляд автомобіля.
В ході поглибленого огляду митники виявили 600 пачок цигарок «MINSK» без акцизних марок України, виробництва Білорусі. Цигарки були приховані в спеціально обладнаному та пристосованому з метою незаконного переміщення сигарет через митний кордон України сховищі-тайнику між моторним відсіком та салоном автомобіля. Таким чином, українець вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених тайників. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та автомобіль, вартість якого майже 171 тис. грн, вилучено.

Закарпатська митниця Держмитслужби

Нагадуємо, Мокрий злочин: на Закарпатті затримано водолаза-контрабандиста (ФОТО) Читайте також: До сусідньої з Закарпаттям області прибуде літак з українцями з Китаю
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Теги: Митниця
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...