На Закарпатті 128–у ГШБ звинуватили у незаконному перевезенні зброї

07.06.2018 11:50 35 0
На Закарпатті 128–у ГШБ звинуватили у незаконному перевезенні зброї
Сьогодні ряд ЗМІ, посилаючись на матеріали кримінального провадження СБУ, поширили інформацію про незаконе перевезення арсеналу зброї військовими 128 – ГШБ. Редакція Голосу Карпат дізналася деталі події від речника 128-ї ГШБ Богдана Петрика, пише Голос Карпат.
"Більше двох тижнів тому під час розгрузки в районі Рівненського полігону в ешелоні з технікою були виявлені боєприпаси різного калібру та гранати, які в силу халатності окремих військовослужбовців не були належним чином здані на зберігання на час перевезення. Мова жодним чином не йде про незаконне перевезення, тим більш «арсеналу зброї», як вже встигли написати охочі до сенсацій ЗМІ. Для розуміння цифр, оприлюднених з матеріалів справи - це менше двох цинків патронів (в одному ящику 1080 патронів), які були виявлені в РІЗНИХ машинах (в стрічках, пачках та з необережності розсипані в бронємашинах під час попереднього етапу навчань)" – повідомив речник 128-ї ГШБ Богдан Петрик.
За словами речника 128-ї ГШБ , це боєприпаси до стрілкового легкого озброєння, що використовуються, зокрема, на навчальних стрільбах під час відновлення боєздатності, чим бригада наразі й зайнята.
"Не слід лякати суспільство такими гучними заявами та звинуваченнями. Халатність та людський фактор - можливо, злий умисел - однозначно ні. За даним фактом наразі проводиться службове розслідування. Винні у халатності будуть притягнуті до відповідальності"– підсумував речник 128-ї ГШБ.
Нагадаємо, Закарпатські поліцейські вилучили в рахівчанина зброю та наркотики (ФОТО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...