На Воловеччині обговорили перспективи економічного розвитку району

19.06.2018 11:42 35 0
На Воловеччині обговорили перспективи економічного розвитку району
10 питань розглянули на порядку денному 22-ої сесії Воловецької районної ради сьомого скликання. В першу чергу, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі прозвітувала про виконання Програми економічного і соціального розвитку Воловецького району на 2017 рік. Серед найбільших витрат- на капітітальний ремонт, реконструкцію та будівництво - більше 17 млн.грн та на будівництво і ремонт доріг- близько 9 млн.грн.
Також у 2018 вирішили збільшити закупівельну ціну на чорне золото воловеччини- чорницю: з 15 на 20 грн. Це дозволить не лише більше заробити місцевим, а й наповнити бюджет. Проте, у залі засідань виникли дискусії з приводу пунктів прийому ягід, присутні депутати зазначили, що багато з них є нелегальними. Тож проголосували і за створення мобільної групи, котра зможе контролювати процес прийому ягід.
На сесії виступили представники патрульної поліції. Вони звернутись до депутатів з проханням допомогти агітаційній роботі - в управлінні оголошено 30 вакантних посад, тож усі бажаючі від 25 до 40 років можуть вступити в лави патрульної поліції.
Прийняли зміни до програми " Турбота" та програми розвитку туризму і курортів у Воловецькому районі, через збільшення фінансування на 66 тис.грн та 41 тис.грн. відповідно.
Юлія Коротких

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...