Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

На Великоберезянщині відкрито новий пункт екстреної медичної допомоги

Всього в області працює 11 станцій, три підстанції і та 68 пунктів постійного базування «швидких».

Екстрена медична допомога стане більш доступною та оперативною для понад 6 400 горян Великоберезнянщини. В селі КостринськаРозтока відкрито новий пункт екстреної медичної допомоги .

Відтепер тут цілодобово чергуватиме фельдшерська бригада.  Медики «швидкої» надаватимуть допомогу населенню гірських сіл Люта, Кострино, Вишка, Костринська Розтока, Сіль, Домашин.  Радіус обслуговування скоротиться з 50 км до 20 км, відтак скоротиться  і час доїзду бригади до найвіддаленішого населеного пункту В.Березнянського району села Люта (з 50-60 хвилин до 30 хвилинз моменту поступлення виклику).

Щоб забезпечити роботу нового пункту у штат ЗТЦЕМ введено 10 нових посад:  4,5 – фельдшерських, 4,5 – водійських та 1 – технічного персоналу. В щойно відремонтованому приміщенні обладнано кімнату відпочинку, душ та необхідні умови для роботи медиків.

За словами завідуючого Великоберезнянською підстанцією екстреної медичної допомоги Едуарда ПОПОВИЧА, загалом у  складі В.Березнянської підстанції ЕМД  один пункт постійного базування у с. Ставне та дві бригади: одна – лікарська (у В.Березному ) та 1 фельдшерська (у с. Ставне). Один з чотирьох санітарних автомобілів підстанції, передано на новостворений пункт постійного базування у с.Костринська Розтока.

Нагадаємо, На Закарпатті – різке погіршення погодних умов

Як зауважив директор Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Фома БІЛИНЕЦЬ, з початку цього року це вже третій новий пункт екстреної медичної допомоги, який відкрито в області. Перші два запрацювали у с.Ком яти Виноградівського району та с. Доробратово на Іршавщині. Всього в області працює 11 станцій, три підстанції і та 68 пунктів постійного базування «швидких».

Читайте також: Грип в Україні: за останній тиждень захворіли 147 тисяч людей


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...