На Ужгородщині відкрили унікальний термально-рекреаційний комплекс (ВІДЕО)

29.11.2021 16:56 10203 3
На Ужгородщині відкрили унікальний термально-рекреаційний комплекс (ВІДЕО)

У Минаї відкрили термально-рекреаційний комплекс. Вода, яку знайшли на його території, за хімічним складом аналогічна джерелам відомого грузинського курорту, тільки вдвічі більше насичена мінералами.

Користь термальних вод вражаюча, та окрім цього у новоствореному оздоровчому комплексі виконують цілий спектр новітніх процедур для покращення самопочуття. Детальніше про нову термальну принаду Закарпаття - у сюжеті телеканалу “Перший Кабельний”.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 3

Санна

6 січ. 2022 р., 07:32
Все дуже чудово.Хочеться трошки більше інформаціі про оздоровчий заклад.В інтернеті ніяк не можу найти вашу сторінку щоб більше ознайомитися.

Світлана

26 груд. 2021 р., 19:06
Хочу щиро подякувати всім тим людям, які віднайшли цілющу воду та побудували таку чудову клініку!!! Я, як одна з першопроходців у випробуванні цієї води на власному здоров"ї, з упевненістю можу сказати- так, вона є дивовижно цілющою!!! Трохи історії. Я-псоріатик вже 35 років. Внаслідок цієї хвороби у мене з"явилася псоріатична артропатія, котра пошкодила мої суглоби прикрим чином. Після прийняття курсу лікувальних ванн під професійним наглядом лікаря-дерматолога Белі Т.В., яка веде мою історію хвороби багато років, я можу впевнено сказати: покращення є як на шкірі, так і з суглобами. Псоріатичні прояви вже після декількох ванн злущилися, а ноги спухли і перестали боліти диким болем. Також ванни мають не аби який заспокійливий ефект. У мене нормалізувався сон, зникла роздратованість. Раніше, за всім цим я повинна була їхати кудись в санаторій. А зараз-все я маю у свому рідному місті-чудовий та комфортний лікувальний центр, професійних та чуйних лікарів, таких як Беля Т.В. , яка піклується про кожного свого хворого, знаходить ефективне лікування, порадить та розрадить нас. Може здатися, що ціни трохи кусаються. Може і так....Але... одна маленька туба лікувальної мазі коштує набагато дорожче, ніж лікувальна ванна в центрі. А пігулки, а ходіння по лікарям, а нерви...Все це до купи-і вийде набагато більша сума!!! Тож, мій висновок-не оминайте даний лікувальний центр з його цілющою водою та кваліфікованим персоналом. Адже там ви можете знайти пораду лікаря та лікування природними ресурсами, котрі є у нас під боком!!! Я розказала про свою проблему, але спектр лікування в клініці дуже широкий: від лікувальних процедур аж до повного релаксу та відпочинку. Всім раджу відвідати даний медичний заклад для оздоровлення.

Петр

30 лист. 2021 р., 21:32
Сколько стоят Ваши услуги?
Loading...