На трасі Київ-Чоп десятки автівок залишились без коліс: що відбувається (ФОТО, ВІДЕО)

05.01.2022 17:55 1374 0
На трасі Київ-Чоп десятки автівок залишились без коліс: що відбувається (ФОТО, ВІДЕО)

Випадків де автівки залишають свої колеса на дорозі на трасі Київ-Чоп ряснішає з кожним днем. Редакції Перший.com.ua вдалося поспілкуватись одним із постраждалих водіїв.

Мукачівець Євген повертався на різдвяні свята додому зі Львова трасою Київ-Чоп. Хлопець розповідає, що вже на перевалі побачив декілька автівок, які стояли на аварійному світлі, ймовірно вони теж стали жертвами неякісного дорожного покриття.


"Через декілька хвилин я і сам опинився на їх місці. Через те, що була ніч я не помітив яму в яку влетів переднім лівим колесом. Судячи зі звуку, який я почув, стало зрозуміло, що там шось серйозне. Зупинившись на узбіччі та оглянувши автівку я виявив зламаний титановий диск, автівку довелось залишати, адже їхати на ній далі було вже небезпечно. Неприємно, адже це інцидент влетів у чимало копієчку." - зазначив Євген.

Служба автомобільних доріг Закарпаття таки звернула свою увагу на проблемний відрізок цієї траси, щоправда, після бурхливого обговорення користувачами соцмережі Фейсбук.

У Службі пояснили, що це дороги з постійним транзитом не лише легкового, а й великовагового транспорту. Зазначені дороги в попередні роки практично капітально не ремонтувалися, оскільки їхній стан, у порівнянні з іншими, був кращий. Однак, через зношеність покриття та через інтенсивні опади, дощ та вологість, дуже швидко – протягом 6-12 годин – утворюються ями.


"Підрядні організації приділяють максимум зусиль для їх ліквідації. Однак, через несприятливі погодні умови та тривалий технологічний процес, 1 бригада за добу може ліквідувати тільки 15 квадратних метрів. На даний час на ліквідації ямковості на М-06 працює 5 бригад. Однак, ями у дощову погоду з’являються в більших обсягах, ніж її можливо ліквідувати" - йдеться у повідомлені.

Ось так виглядають ями вдень. І знову, за час зйомок у них потрапило чимало автівок. 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...