На території закарпатської обласної лікарні встановили військовий намет (ФОТО)

02.04.2020 16:41 112 0
На території закарпатської обласної лікарні встановили військовий намет (ФОТО)
Такий намет з'явився на території закарпатської обласної лікарні. Появу спеціальних наметів на Закарпатті кілька днів тому прокоментував заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.
«Прийшла вказівка з штабу з ліквідації надзвичайно ситуації з Києва перевірити готовність підрозділів ДСНС та лікарень на розгортання спеціальних місць (для прийому і сортування хворих на COVID-19 –ред.). Після отримання нашим штабом вказівки ми передали її до обласного управління ДСНС, представник якого входить до складу обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. Протягом двох годин оперативно всі ці тимчасові пункти були розгорнуті біля лікарень першої хвилі. По протоколу ці намети є розподільчими пунктами, які застосують у разі виникнення значного потоку людей. Однак на сьогодні наші лікарні підготовлені для прийому інфекційних хворих. Наразі необхідності у використанні встановлених наметів немає!», – наголосив Ігор Шинкарюк.
Нагадуємо, Стало відомо про стан мукачівців, в яких підозрюють коронавірус Читайте також: Мотрошні кадри: як на Прикарпатті ховали хвору на коронавірус породіллю (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...