Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

На Свалявщині проходить екологічний форум (ФОТО)

У Полянській об’єднаній територіальній громаді відкрився дводенний екологічний форум.

Як повідомляє Закарпатський ЦРМС, сьогодні у Полянській об’єднаній територіальній громаді відкрився дводенний Транскордонний інноваційний форум “Екологія здоров’я”, Форум регіональних ініціатив “Екополяна-2018” та міжнародна науково-практична конференція “Система громадського здоров’я: теорія, методологія, технології, соціальна практика та управління”.

Повідомляється, що в рамках заходу був підписаний Меморандум про партнерство, та взаємодію в рамках проекту “Екологія здоров’я” між Асоціацією місцевого самоврядування Закарпаття та Національною мережею громадського здоров’я України.

Участь у Форумі взяли екологи, медики, представники органів місцевого самоврядування, Словаччини, Угорщини, міжнародних неурядових організацій, Закарпатського ЦРМС, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

“Головна тема Форуму – покращення здоров’я людей, що проживають у територіальних громад. В рамках Форуму його учасники обговорять систему громадського здоров’я, екологічний фундамент територіальної системи громадського здоров’я, наукові, методичні та організаційні аспекти, вплив санаторного лікування, репродуктивне здоров’я, здоров’язберігаючі технології і багато інших тем”, – йдеться у повідомленні. 

Крім того, відбудуться презентації комплексного проекту очищення стічних вод та переробки твердих побутових відходів на одній ділянці, інноваційного “Містечка безсмертя”, концепт-проекту “Міжнародний медбіотехіндустріальний парк “Інноваційне місто безсмертя”.

Також повідомляється, що за підсумками Форуму його учасники розглянуть резолюцію, адресовану Верховній Раді України, Кабінету міністрів України, міністерству екології та природних ресурсів України та Закарпатській ОДА з приводу того, що повинні реалізовувати органи влади для забезпечення збалансованого поводження з відходами, ефективного управління цією галуззю, підвищення рівня обізнаності та мотивації громадян, збільшення відсотка перероблених відходів та повторно використаної сировини, гармонізації українського та європейського законодавств.

Нагадуємо, В обласному центрі Закарпаття відбудеться фестиваль пряників

Читайте також: На Закарпатті шахраї вимагають гроші від імені податківців

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...