На що звертати увагу при виборі літньої моторезини

05.02.2021 10:25 106 0
На що звертати увагу при виборі літньої моторезини
Покришки коліс транспортного засобу вважаються конструктивним елементом, що має контакт з дорогою, стикається з нею. Зчеплення гуми з дорогою залежить від контакту, як і впевненість поведінки техніки на дорозі. Шини підбирають так, щоб вони підкреслили міць транспорту і гарантували безпеку їзди за будь-яких умов. Для контакту з покриттям автомобіль доповнений чотирма елементами, а ось мототехніка - двома. Тому у мотоцикла значно менша площа контакту гуми з дорогою. Вкрай важливо грамотно підійти до вибору мотошини.

Критерії вибору гуми для мотоцикла

Покришки для мотоцикла впливають майже на всі експлуатаційні показники. Серед них такі:
  • вантажопідйомність;
  • керованість;
  • гальмівний шлях;
  • комфорт;
  • максимальна швидкість.
При виборі шин базовим фактором вважається стійкість до стирання. Жорсткі матеріали зносостійкі, але у них не дуже хороше зчеплення з дорогою. Це покришки, що виготовляються для вуличних спортивних мотоциклів, вони забезпечать достатнє зчеплення і великий пробіг. Якщо ж цікавить варіант, коли досягається максимальне зчеплення, то вибирайте м'якший вид з композитних матеріалів, наприклад, призначений для шосейних гонок. Враховуйте, що тривалість експлуатації буде меншою. У цьому випадку кожен сам для себе повинен вирішити, що для нього більше в пріоритеті в конкретний момент часу, а інтернет-магазин гуми пропонує різні варіанти. Компромісне рішення - вибір гуми з нерівномірною жорсткістю. Вона стане в нагоді за всіх умов і прослужить вказаний термін. При виборі враховуйте розмір. Якщо буде придбаний розмір, який більше зазначеного в документації, це може негативно позначитись на керуванні транспортом, до того ж безпека пересування дорогами буде нижчою. Тому краще завжди дотримуватися рекомендацій виробника. Також враховуйте, що чим ширшими будуть обрані шини, тим більше змін потрібно внести в мотоцикл. Якщо поставити широку моторезину на вузький диск, контакт з асфальтом не буде добрим. Також варто виділити покришки наступних видів:
  • камерні;
  • безкамерні.
Підходящі залежать від типу диска. Відмітна риса дисків для безкамерних шин - наявність додаткового шару, що запобігає виведення повітря назовні через поверхню. Вони доповнені кільцем ущільнювача вздовж борту. На мототехніці застосовується подвійне виконання гуми типу TL / TT.

Де придбати покришки для мотоциклів?

Потребуєте літній тип гуми в Києві? Пропонується знайти продукцію, яка забезпечує високу якість, довговічність, надійність. При цьому вона повинна реалізуватися за доступною ціною? Рекомендується звернути увагу на інтернет-магазин шин по tireshop.ua/motoshini/letnie/dunlop. Асортимент дозволить вибрати літню моторезину з урахуванням нюансів і особливостей. Радує покупців зручна доставка по Україні та оперативне опрацювання замовлень. Читайте також: Тарифні питання: закарпатці вкотре планують вийти на акцію-протест та перекрити трасу “Київ-Чоп” Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...