На Рахівщині зафіксовано спалах кору - захворіли понад 30 школярів

17.05.2018 10:18 18 0
На Рахівщині зафіксовано спалах кору - захворіли понад 30 школярів
Серед учнів загальноосвітньої школи села Чорна Тиса, Рахівського району зареєстровано спалах кору. Загальна кількість захворілих становить 36 осіб.
"За формою перебігу переважають легкі та середні форми захворювання. Двоє хворих учнів госпіталізовані до інфекційного відділення Рахівської РЛ. Визначено загальну кількість осіб, контактних із хворими по місцю навчання та проживання, за якими встановлено медичне спостереження на 21 день. Надані рекомендації щодо режиму провітрювання та вологого прибирання в школі та по місцю проживання хворих", - сказано в повідомленні.
Також зазначається, що питання стану епідемічної ситуації з кору заплановано розглянути на засіданні комісії ТЕБ та НС при Рахівській РДА. За оперативною інформацією в Закарпатській області з початку 2018 року зареєстровано 2 238 випадків кору, показник захворюваності становить 177,8 на 100 тисяч населення, в т.ч. 1 807 випадків у дітей віком до 17 років. Медико - профілактичні заходи тривають. Нагадаємо, Закарпаттям шириться кір – хворіють і діти, і дорослі

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...