На початку серпня на Закарпатті пройде унікальний смачний фестиваль (ПРОГРАМА)

15.07.2018 16:00 29 0
На початку серпня на Закарпатті пройде унікальний смачний фестиваль (ПРОГРАМА)
Великобичківська селищна рада запрошує 04-05 серпня 2018 року на святкування 645 – ї річниці селища Великий Бичків та IV фестивалю «Бичківські голубці». У програмі свята фестивалю голубців 4 серпня 2018 року – спортивні заходи:
  • Урочисте відкриття 7 міжнародного дитячого футбольного турніру на кубок заслуженого майстра спорту Івана Яремчука (селищний стадіон, о 10:00 год.)
  • Проведення футбольних матчів між командами – учасниками турніру (селищний стадіон, стадіон Великобичківського ліцею (ЗОШ інтернат) з 11:00 год.)
5 серпня 2018 року:
  • Збір учасників святкової ходи біля вул. І.Я.Франка – ( о 13:45 год.);
  • Святкова хода колони до селищного парку  ім. І.Я.Франка (о 14:00 год.);
  • Урочисте відкриття заходів з нагоди відзначення 645 – ї річниці селища Великий Бичків та IV фестивалю «Бичківські голубці» ( о 14:30 год.);
  • Огляд композицій представлених мікрорайонами «ВЕЛИКИЙ БИЧКІВ», «МАЛИЙ БИЧКІВ», «ЗАВОД – РЕПЕГІВ» ( о 15:30 год.);
Концертна програма фестивалю за участі:
  • Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Лісоруб»;
  • Зразковий оркестр народних інструментів Великобичківської музичної школи;
  • Виступи музичних гуртів та солістів-аматорів селища Великий Бичків;
  • Виступи гостей свята, один з яких – заслужений артист України Павло Доскоч.
В минулому році було представлено 35 видів голубців, у восьми казанах об’ємом по 40 літрів кожен. На виготовлення голубців пішло 75 кілограмів рису й 40 кілограмів м’яса. Господині приготували понад три десятки видів голубців: з м’ясом, кукурудзою, грибами, шкварками, солодкі, у виноградному та буряковому листі. Новинкою минулого фестивалю голубців стали голубці з м’ясом страусів, утім, як зазначають місцеві господині, найбільшою пошаною на Закарпатті користуються традиційні весільні голубці. Їх готують дуже маленьких розмірів – з мізинець. Упродовж свята на гостей очікують дегустація бичківських голубців, представлення робіт народних умільців селища на виставці – ярмарку, майстер клас з гри на трембіті, майстер клас з приготування бичківських голубців, змагання з майстерності та швидкості закручування голубців та багато цікавого. То ж якщо у Вас є питання, як приготувати голубці, збирайтесь у село Великий Бичків, Рахівського району Закарпаття, де 5 серпня для вас проведуть фестиваль голубців, пише tourinform.org.ua. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, рахівські голубці потрапили в смачні рекорди Закарпаття. Читайте також: Що змушує закарпатську ґаздиню бути шіковною.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...