На Мукачівщині поліцейські відвідали родини, які опинилися в складних життєвих обставинах (ФОТО)

22.03.2021 17:03 2787 0
На Мукачівщині поліцейські відвідали родини, які опинилися в складних життєвих обставинах (ФОТО)
У родину із села Бобовище Мукачівського району запросила працівників поліції бабуся неповнолітніх. У сім’ї, де 34-річна жінка одна виховує двох синів, віком 13 та 7 років, виникли побутові труднощі. Окрім того, один із хлопчиків має обмежені можливості, тож постійно потребує підтримуючого лікування. Ще одна багатодітна родина, у котрій жінка виховує 8 дітей, серед яких немовля, відчувають побутові труднощі, адже проживають в одній кімнаті гуртожитку у місті Мукачеві. Поліцейські ювенали перевірили умови, у яких проживають діти, вивчили потреби родин та запевнили, що докладуть усіх зусиль, аби допомогти жінкам у вихованні дітей.
«Працівники ювенальної поліції по усій області, у кожному місті чи селі, щодня працюють, щоб вчасно виявити та допомогти родинам, які опинилися у скруті. Поліцейські намагаються знайти підхід до кожної сім’ї, стати їхнім другом, привернути до дитини батьківську увагу чи залучити неповнолітнього до суспільно корисної справи, — розповідає начальник ювенальної поліції Закарпаття Андрій Курта. Ми опікуємося не тільки неповнолітніми, велике значення у повноцінному вихованні дітей має атмосфера, де проживає дитина: турбота та увага з боку батьків, матеріальне становище у сім’ї та емоційний розвиток дитини»
[gallery ids="278901,278902,278903,278904"] ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смерть у вогні: на Закарпатті під час пожежі загинула людина Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...