На Міжгірщині відкрили бджолину школу (ФОТО)

10.10.2020 22:54 185 0
На Міжгірщині відкрили бджолину школу (ФОТО)

Ви коли-небудь бачили бджолину школу? Так-так, саме школу, ми не помилилися. А ще млин і церкву? Все це чекає на Вас у селі Колочава на Закарпатті, та покликане зберегти карпатську бджолу.

Тепер у всіх охочих є унікальна можливість відвідати справжнє бджолине поселення. Завдяки проєкту «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні» на території Колочавської  загальноосвітньої школи №2, що у присілку Брадолець з’явилася атракційна пасіка.
Тут можна дізнатися цікавинки про бджільництво, його історію та еволюцію. Територія гарно облаштована – з доріжками та альтанкою – тож відвідини будуть максимально комфортними.
А ще в рамках реалізації проєкту в Колочаві створено постійно діючу виставку «Карпатська пасіка в історичному розрізі – від дуплянки до «розумного» вулика». Дуже цікаво простежити цю еволюцію, повірте, а краще самі перевірте.
Проєкт має на меті дослідження та збереження автохтонного медоносного виду бджоли – бджола карпатська. Також прагнемо більше розповісти про продукцію бджільництва та привернути увагу до такої професії як бджоляр чи бджолярка.
Проєкт реалізовують за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine спільно Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна», Карпатська Еко Пасіка, Колочавською сільською радою, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia “Pro Carpathia”
Джерело Читайте також: https://pershij.com.ua/selo-z-pertsem-na-zakarpatti-vyroshchuiut-perets-dlia-vyrobnytstva-papryky-video/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...