На Київщині лікар помер під час надання допомоги пацієнту

01.10.2020 10:17 1879 0
На Київщині лікар помер під час надання допомоги пацієнту
В Києві під час виїзду до пацієнта помер лікар швидкої допомоги. Померлого звали Валерій Вітальович Бобирєв, йому було 62 роки. В Центрі екстреної медичної допомоги й медицині катастроф розповіли, що Валерій віддав медицині майже половину свого життя.
« Валерію Віталійовичу було всього 62. Майже половину свого життя він віддав швидкій. Товариші по роботі знали його як висококваліфікованого лікаря, доброго та чуйного у ставленні як до пацієнтів, так і до колег по роботі. Завжди урівноважений, спокійний і надійний. Валерій Віталійович гідно ніс по непростих дорогах долі свою високу місію. Важко сьогодні сказати, скільки врятованих життів на його рахунку, скільки сердець продовжують битися тільки тому, що у критичний момент біля них опинився досвідчений, грамотний і відповідальний лікар. А собі допомогти не зумів. Не встиг. Нам сьогодні важко усвідомлювати цю втрату, звикнути до думки, що нема з нами та вже не буде нашого дорогого Валерія Віталійовича… Біль, і сум огортають наші душі... Світла пам’ять Вам, колего!» - прокоментували ситуації в Центрі на своїй сторінці у Фейсбук.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: https://pershij.com.ua/blyzko-sotni-zakarpattsiv-zakhvorily-covid-19-odyn-patsiient-pomer/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...