На МП "Виноградів" у закарпатця вилучили унікальний спорткар «MASERATI» (ФОТО)

26.11.2021 17:24 1871 1
На МП "Виноградів" у закарпатця вилучили унікальний спорткар «MASERATI» (ФОТО)

Інцидент трапився вчора ввечері, на внутрішньому митному посту «Виноградів» Закарпатської митниці.

Спорткар від відомого італійського автобренду «MASERATI», вартість якого – понад півмільйона гривень, чекатиме рішення суду на Закарпатській митниці. Згідно з поданими декларантом товаросупровідних документів, у режимі «імпорт» ввозився автомобіль марки «MASERATI GHIBLI». За договором купівлі-продажу спорткар придбано жителем одного із сіл Тячівщини у громадянина України та укладений у м.Карлові Вари (Чехія), посвідчений тамтешнім нотаріусом.


Але при детальному вивченні документів в інспекторів виникли сумніви щодо їх автентичності. Тож, для підтвердження або спростування факту легалізації даного договору посадові особи управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці направили листа до вказаного нотаріуса. Останній відповів, що не посвідчував правочин купівлі-продажу. Тобто, договір виявився підробкою.


Тож, відносно 34-річного закарпатця, який переміщував автомобіль з «липовими» документами, складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 статті 483 Митного кодексу України.

Читайте також:

Теги: Митниця
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Тарас

26 лист. 2021 р., 20:44
Немає ніякого КПП "Виноградів"! Є МП "Виноградів", тобто митний пост.
Loading...