На Хустщині 11 дітей потрапили до лікарні через тепловий удар під час відпочинку

28.06.2026 11:23 117 0
На Хустщині 11 дітей потрапили до лікарні через тепловий удар під час відпочинку

На Хустщині одразу 11 дітей отримали тепловий удар під час перебування в одному з готелів. Усіх постраждалих госпіталізували до лікарні.

Інцидент стався 26 червня. Спочатку на лінію «103» надійшов виклик до 10-річного хлопчика зі скаргами на блювання та високу температуру тіла. Після прибуття медики встановили, що ознаки теплового удару мають ще десятеро дітей.

Через масовий характер події до місця додатково направили ще одну бригаду екстреної медичної допомоги. Медики оглянули всіх дітей, надали необхідну допомогу, стабілізували їхній стан та доставили до Хустської міської лікарні для подальшого обстеження і лікування.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!