Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відмовився від зустрічі з екзархами Фанара і Послом США

24.09.2018 21:23 36 0
Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відмовився від зустрічі з екзархами Фанара і Послом США
Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відмовився зустрічатися з екзархами, призначеними Константинопольським Патріархатом у рамках підготовки до надання автокефалії Православній Церкві в Україні. Про це в інтерв'ю газеті Вісті розповів керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.
Представники Константинопольського Патріархату, які прибули в Україну з певним завданням, на нашу думку, знаходяться тут і діють антиканонічно. Тому, коли вони попросили, щоби їх прийняв Предстоятель нашої Церкви, то Блаженніший Митрополит Онуфрій категорично відмовився це робити, – сказав митрополит Антоній.
За словами ієрарха, також недавно було відмовлено у зустрічі послу США з особливих доручень з питань міжнародної релігійної свободи Семюелю Браунбеку.
Після приїзду посла США Браунбека в Україну американські дипломати запросили зустріч з керівництвом нашої Церкви. Їм було відмовлено, оскільки церковне питання має вирішуватися суто в рамках самої Церкви, – сказав керуючий справами УПЦ.
Як зазначив ієрарх, Українська Православна Церква аполітична і вважає неприпустимим тиск з боку представників інших держав.
Життя Церкви не повинно бути пронизано геополітичними або політичними інтересами. Воно будується на абсолютно інших принципах. Зокрема, для нас неприйнятно, щоби на Церкву дивилися, як на якусь політичну організацію. Церква заснована Богом, щоби спасти людину і забезпечити їй вічність», – підкреслив митрополит Антоній.
Читайте також: Дари золотої осені презентують сільгоспвиробники Закарпаття
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...