Митники на КПП "Тиса" запобігли перевезенню "брендової" контрабанди (ФОТО)

08.02.2020 20:20 38 0
Митники на КПП "Тиса" запобігли перевезенню "брендової" контрабанди (ФОТО)
Інформацію оприлюднили на сторінці "Закарпатська митниця Держмитслужби". Як форму проходження митного контролю громадянин України обрав «червоний коридор».
"У митній декларації українець зазначив паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність у нього багажу з особистими речами. При усному опитуванні громадянин підтвердив відомості вказані в декларації та заперечив наявність у нього будь-яких інших товарів в обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України", - йдеться у дописі.
В ході митного контролю транспортного засобу, крім особистих речей, митники виявили не вказаний в митній декларації та не заявлений при усному опитуванні товар. Таким чином, громадянин не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, товар вилучено до рішення суду.

Закарпатська митниця Держмитслужби

[gallery ids="223082,223085,223086,223087,223088,223083"] Нагадуємо, На Ужгородщині чоловік застрелив свого родича Читайте також: Смертельна ДТП: тіло пасажирки проштрикнув металевий відбійник (ФОТО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...