МВС України відкрив дані про зареєстровані автомобілі

07.09.2018 20:12 40 0
МВС України відкрив дані про зареєстровані автомобілі
Головний сервісний центр МВС України відкрив дані про реєстрацію транспортних засобів в країні. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Відтепер можливо досліджувати реальний стан українського авторинку за онлайн-сервісом. Доступ до інформації – запорука довіри до державних інституцій, – написав Аваков на своїй сторінці в соцмережах
Сервіс надає дані про першу реєстрацію автомобілів в Україні. Транспортний засіб потрапляє до Єдиного державного реєстру МВС під час його першої реєстрації власником в територіальному сервісному центрі МВС. Далі в реєстрі відображаються всі зміни, що відбуваються з автомобілем: зміна власника, номерного знака, здійснення переобладнання тощо.
Сервіс відкритих даних не містить конфіденційної інформації, але при цьому надає можливість ознайомитися з технічними характеристиками зареєстрованих авто. Завдяки сервісу можна порівнювати дані з реєстрації транспортних засобів по регіону, за датою випуску, маркою і моделлю, типом палива, кольором та ін. – Зазначається на головній сторінці сервісу.
Відзначається, що новий сервіс стане в нагоді як бізнесу і державі, так і звичайним громадянам. Читайте також: Запуск потягу “Мукачево – Будапешт” знову відклали На думку МВС, останні тепер можуть з'ясувати, за що "голосують гаманцем" їх співвітчизники, дізнавшись найпопулярніші марки, моделі та обсяги двигунів авто.
Припустимо, ви плануєте придбати авто. Починаєте пошуки "свого" транспортного засобу з аналізу ринку і губитеся в різноманітті пропозицій. До кого звернутися за порадою? Зверніться до громадян, які за найбільш оптимальні варіанти вже  "проголосували гаманцем – точну інформацію про найпопулярніші моделі авто у вашому регіоні можна знайти завдяки сервісу відкритих даних", – наголошується на головній сторінці нового сервісу.
Бізнесу, як зазначають у відомстві, стануть в нагоді дані про споживчу поведінку українців, а державі – зріз популярності електромобілів, бензинових авто і "дизелів" в Україні.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...