МВС готує потужну інформаційну кампанію: найбільш уразливі ділянки українсько-білоруського кордону будуть посилені

19.11.2021 13:33 579 0
МВС готує потужну інформаційну кампанію: найбільш уразливі ділянки українсько-білоруського кордону будуть посилені

Щоб уникнути напливу мігрантів з Білорусі, Україна посилить охорону державного кордону з країною-сусідом.

 

Для інформування мігрантів про неприпустимість перетину державного кордону та протиправної поведінки планується використовувати, зокрема, розсилку попереджувальних текстових звернень. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час виступу в парламенті.

 

“Для інформування мігрантів про неприпустимість перетину державного кордону та протиправної поведінки будуть використовувати мобільні пристрої звукопідсилення. Також передбачена розсилка попереджувальних текстових звернень арабською та англійською мовами через українських операторів стільникового зв’язку”, — сказав Монастирський.

Особливу увагу МВС звертає на стратегічні комунікації та готує потужну інформаційну кампанію.

“Громадяни України мають чітко зрозуміти, що відбувається, усвідомлювати всю потенційну небезпеку міграційної кризи, знати, яким чином кого і як будуть сповіщати у випадку виявлення нелегальних мігрантіву прикордонних районах”, — додав міністр.

До слова, 8 листопада на польсько-білоруському кордоні загострилася ситуація. Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що країна привела в готовність війська вздовж кордону через напружену ситуацію з мігрантами. Велика група нелегалів намагалася прорватися на територію країни. На кордоні були чутні постріли. Білоруські прикордонники заявили, що вони лунали з польського боку.

У ніч на 10 листопада дві групи мігрантів увірвалися до Польщі з Білорусі, їх затримали.

10 листопада Білорусь заявила про нарощування військ ППО на кордоні з ЄС. Потім було ще кілька спроб штурму. 16 листопада мігранти агресивно поводилися, підійшовши впритул до кордону, кидали каміння в польських силовиків, поранивши кількох.

Щоб уникнути напливу мігрантів з Білорусі, Україна посилить охорону державного кордону з країною-сусідом. Як заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, найбільш уразливі ділянки українсько-білоруського кордону будуть посилені додатковими підрозділами Держприкордонслужби, Нацполіції та Нацгвардії. Йдеться про 8,5 тис. силовиків.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...