МВФ відмовився від довгострокової програми підтримки України (ВІДЕО)

07.05.2020 21:16 32 0
МВФ відмовився від довгострокової програми підтримки України (ВІДЕО)
"Ми обговорюємо з українською владою умови нової домовленості з МВФ. Наразі обговорюється програма Stand-by замість розширеної (Extended Fund Facility). Враховучи безпрецедентну невпевненість економічних та фінансових прогнозів і необхідність зосередитися на політиці стримування та стабілізації, ми звернулися у переговорах до цієї 18-місячної програми Stand-by", - повідомив під час брифінгу у Вашингтоні прессекретар фонду Геррі Райс.
Він заявив, що Фонд перебуває в тісному контакті з владою України і обговорює параметри нового механізму фінансування. Райс уточнив, що постійна віртуальна місія обговорює принципи, які можуть бути підтримані. Це станеться скоріше через програму stand by, ніж через EFF, незважаючи на те, що вже досягнуто попередньої домовленості.
"Коли ситуація стабілізується, фокус знову може зміститися на вирішення проблем довгострокових структурних реформ в Україні, щоб сприяти більш сильному і більш інклюзивному зростанню", - сказав представник Фонду.
Кредит стенд-бай з 1952 року надається країнам-членам МВФ для певних, узгоджених з Фондом цілей,  на основі угод стенд-бай. При цьому банк резервує до встановленого терміну обумовлену суму, а клієнт використовує її частинами або повністю залежно від потреб в кредиті. https://twitter.com/i/status/1258408014706618372

ДЖЕРЕЛО

  Нагадуємо: У Cловаччині з 6 травня послабили карантинні обмеження, введені через пандемію коронавірусу. Відтепер можуть вільно працювати магазини, готелі, храми та ресторани https://pershij.com.ua/karantyn-pom-iaksheno-u-susidnii-kraini-vzhe-vidkryly-mahazyny-restorany-ta-hoteli/ Читайте також: Верховна рада прийняла за основу і в цілому проєкт закону №3380 щодо проведення обов’язкового масового тестування населення і медиків на коронавірус https://pershij.com.ua/zakarpattsiv-masovo-testuvatymut-na-koronavirus/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...