Мукачівці привезли дві золоті медалі з Чемпіонату України з Кіокушинкайкан Карате ІКО Мацушима (ФОТО)

25.09.2018 11:31 27 0
Мукачівці привезли дві золоті медалі з Чемпіонату України з Кіокушинкайкан Карате ІКО Мацушима (ФОТО)
Інформацією про те, як проходив чемпіонат поділився на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, тренер збірної команди Закарпатської області молодіжного клубу «Яструб» Сергій Матьковскі. Збірна команда Закарпатської області молодіжного клубу «Яструб» на чолі з тренером Матьковскі С.С. (2 дан) не могли не прийняти участь у такому важливому турнірі. Троє спортсменів та сам тренер захищали честь Закарпаття та їхнього клубу, і для цього заздалегіть тренувалися і перевершували себе з дня на день. У відкритому турнірі прийняли участь біля 100 спортсменів з різних куточків України і команди конкуренти з різних федерацій (Кан, Шинкіокушин, WKB, Будокай, КWF, IFK..та інші) були представлені на урочистому відкриті змагань. Нажаль Мукачівцям не всім вдалося здобути з Дніпра нагороди! Комусь не пощастило в когось суперник був сильнійший. І так буває - це спорт, але двом спортсменам все ж таки вдалося завоювати Золото і привезти його на Закарпаття. Леньо Максим - 1 місце (14-15 років) Матьковскі Сергій Сергійович - 1 місце (чоловіки 18-35) + нагорода за Найкращу Техніку! Хочется зазначити, що на турнірі зібралися сильні бійці. Рівень Чемпіонату України ці змагання втримали! До речі тренер молодіжного клубу «Яструб» є діючим спортсменом! Кожного дня тренує дітей і сам кожного дня тренується.
По його словам : "Якщо я не буду показувати приклад дітям, то хто? Якщо я не буду виступати, як я буду розуміти їх почуття перед татамі? Як вони будуть мені довіряти і рівнятися на мене, якщо б я не зміг їм демонструвати силу, наполеглевість, характер!  Що ж я був би за приклад ??? Я стояв перед татамі і так само відчував той спортивний мандраж, але я завжди був впевнений в собі. Я вважаю що це 50% перемоги, коли людина впевнена в собі! Кожен свій поєдинок я хотів завершити іпоном (достроковою перемогою) . Я поставив собі цю ціль! І я її виконав! В усіх своїх двобоях я бачив куди треба бити, де є відкриті від блоків місця і який удар зараз треба нанести! Саме цього я хочу від своїх учнів. Я хочу щоб їхні емоції хвилювань не були вищими за їх можливості. А це можна добитися лише досвідом змагань. Коли ти береш участь майже кожен тиждень, грубо кажучи, у змаганнях...то страх перед суперником, і перед татамі зникає.. і залишається впевненість і жага до перемоги! Як сказала мені дружина, що я був схожий на лева в клітці, який ходить туди сюди, туди сюди..... тоді я вже був впевнений в собі на всі 100%".
Також на цих змаганнях було урочисте вручення поясів та сертифікатів спортсменам, які успішно пройшли аттестацію на дан-тесті на Національних Зборах. Тим самим Матьковскі Катерина отримала свій очікуваний пояс 2 -дан!   До речі, сам тренер МК «Яструб» вже через 2 місяці у складі збірної України буде захищати честь на Чемпіонаті Світу, який відбудеться в Китаї. А ми звичайно будемо підтримувати його з нашої рідної України, тримаючи за нього кулаки! Але про це ми ще поговоримо пізніше... Хочется висловити величезну подяку огранізаторам змагань, всім командам конкурентам, Президенту Федерації Шихану Волинцю Д.Л., всім хто приклав руку до цього турніру! Ми з вами робимо дуже круте діло! Адже, ті хто займаються кіокушином - не переможні по життю!   Нагадуємо: Закарпатський силач виборов «золото» на змаганнях у Львові (ФОТО) Читайте також: Масштабні танцювальні змагання всесвітньої кваліфікації приймає Закарпаття

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...