Мукачівці перемогли у матчі першого туру чемпіонату Закарпаття з футболу

14.04.2019 14:45 270 0

У першому турі МФА чемпіонату Закарпаття з футболу в домашньому матчі зійшовся з півфіналістом зимової першості – ФК «Вільхівці», передає  Лобда з посиланням на прес-службу МФА.

Гравці МФА добре комбінували здійснювали швидкі переходи від оборони до атаки, а на 5-й хвилині заробили право на штрафний удар. Ігор Королевич подав, а Віталій Міклош зумів випередити оборонців і головою переправив м’яч над кіпером вільхівців у дальній кут воріт – 1:0. Після голу гра тривала на зустрічних курсах, однак без загострень. Гості великі надії покладали на стандарти – кутові та штрафні удари. Під час виконання яких до атак підключалися фактурні гравці «Вільхівців», однак надійно грали оборонці та страж воріт МФА. Та все ж під завісу першого тайму гості таки зуміли відзначитися після стандарту – подачу з кутового від Артуру Апіяна на далій стійці замикав Мирослав Мудра, замість удару вийшла передача на дальню стійку, де вже в пусті ворота м’яч закотив Володимир Попадинець – 1:1. Друга половина зустрічі також тривала за невеликої переваги господарів, які більше контролювали м’яч. З довгими розіграшами на власній половині поля на ударні позиції виводили нападників на оперативний простір. Та оборона гостей, та кіпер, із над зусиллями тримали натиск мукачівської команди. Та на 68-й хвилині під час виконання стандарту прогавили на дальній стійці Ігоря Тихненка, який головою таки зумів пробити воротаря гостей Віталія Гринишина – 2:1. Далі хлопці заспокоїли гру, а гості мали можливість відновити рівновагу вже на доданих хвилинах під час виконання небезпечного штрафного, та виконання стандарту вийшло невдалим. Тож МФА святкує дебютну перемогу в чемпіонаті області. Арбітри: Рошко О., Мучичка Й., Хамазюк О., Куля Б.Делегат – Чегіль О.О. Стадіон смт. Середнє «Мункач футбольна академія» (Мукачево) – ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – 2:1 (1:1) Голи: Міклош 5, Тихненко 68 – Попадинець 44 МФА: Максим Колісник, Віталій Міклош, Ігор Тихненко, Віталій Соловей, Антон Береш, Віталій Курильчик (Олександр Апарін 85), Віталій Трачук, Ігор Королевич (к) (Ігор Бекеша 83), Олег Луців, Ілля Дьяков (Сергій Топчій 83), Василь Герег (Іван Байса 87).Запасні: Віталій Уманський, Олег Поліщук, Віталій Максимець, Іван Станкович.Тренер: Віктор Ряшко ФК «Вільхівці»: Віталій Гринишин, Володимир Товт, Едуард Нергеш (Василь Гнепа 89), Іван Куцин, Юрій Мушка (Владислав Андрусь 87), Олександр Септа, Павло Кривка (Роман Білінський 65), Володимир Попадинець, Максим Кодря, Мирослав Мудра, Артур Апіян (Юрій Мандич 72).Запасні: Олександр Головей, Михайло Грабар.Тренер: Юрій Бучок. Наступний матч МФА зіграє на виїзді в Концові 20 квітня з місцевим ФК «Вітязь» Нагадуємо, На сусідній Франківщині в лісі знайшли зниклу родину киян Читайте також: У мережі показали, як квітують японські вишні у Виноградові (ВІДЕО)