Мукачівці переймаються долею молодих дерев (ФОТО)

21.08.2018 11:59 20 0
Мукачівці переймаються долею молодих дерев (ФОТО)
Користувач соцмережі Фейсбук у спільноті "Порадьте, будь ласка ( Мукачево)" опублікувала фото та прокоментувала:
"Куди дивляться комунальні підприємства міста?? Чому дерева посадили, а поливати, доглядати нікому?? Наступного року знову спишуть тисячі...для посадження... Засохло лиш 11 дерев на малій відстані... Люди які проживають на Водній біля Дельфіна, вам теж ганьба! Важко полити дерева? Біля вашої території посадили... А потім всі хочуть щоб наше місто було гарним, зеленим...а як? Якщо нікому дивитись навіть біля своєї територіі...", - написала Кристина Пал.    
Користувачі групи активно коментують даний допис:
"Крістіан БартаБіля МДУ також красиві туї посадили і 80% через засуху висохло." "Оксана КарпенкоШановні друзі! Не варто чекати на когось, добре, що посадили, якщо проходите поруч цих дерев і є нагода, то варто самому це зробити і лише тоді якщо всі разом щось зробимо, то буде результат." "Berbega Vitaliy Засохли відразу після посадки. Не прижилися просто. Плюс декілька деревець зломано верхівку. Це уже люди.."
Нагадаємо, Більше мільйона гривень – для постраждалих Кольчинських сімей (ФОТО) Також читайте: До уваги закарпатців: розмитнення авто за новими правилами
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...