Мукачівський ліцей №10 знову бере участь у челенджі в рамках програми «Healthy School: заради здорових і радісних школярів» (ФОТО)

23.03.2021 16:39 104 0
Мукачівський ліцей №10 знову бере участь у челенджі в рамках програми «Healthy School: заради здорових і радісних школярів» (ФОТО)

Цього разу – це   «Ментальне здоров’я». Він ставить собі за мету  допомогти дітям орієнтуватися в питаннях ментального/психічного здоров’я, бути здатними допомогти собі й тим, хто поряд, у разі виникнення психічних проблем.

Здоров’я – стан повного фізичного, душевного й соціального добробуту. Ментальне здоров’я  впливає на те, як ми думаємо і діємо, що відчуваємо. Воно також допомагає визначити, як ми долаємо стрес, ставимось до інших. Це є  важливим на кожному етапі життя. Якщо людина відчуває розлади психічного здоров'я, це може вплинути на мислення, настрій і поведінку. Отже, ментальне здоров’я є невід’ємною складовою здоров’я загалом, визначити яку можна принаймні трьома способами: 1)відсутністю хвороби; 2)станом організму, що дозволяє повноцінно виконувати всі його функції; 3)станом психічної рівноваги, а також взаємозв’язком із соціальним середовищем. Ментально здорова людина може ефективно запобігати стресовим ситуаціям, продуктивно й плідно працювати, не забуваючи при цьому робити внесок і в громадське життя. До того ж, виконувати певні соціальні ролі, розуміти власний емоційний стан і керувати ним, розуміти інших та розвивати з ними  стосунки, бути відкритою до навчання та розвитку своїх здібностей. Челендж складається з чотирьох тижнів:
  • тиждень 1- Школа дружби;
  • тиждень 2-Простір щастя;
  • тиждень 3- Мистецтво емоцій;
  • тиждень 4- велика родина;
Кожного тижня учнями, вчителями, батьками було проведено багато заходів, активностей, виконані завдання, зроблено неймовірну кількість фото та змонтовано багато відео. І все це заради здорових та радісний дітей. Отже, ментальне здоров’я дає людині відчуття гармонії з собою, суспільством, навколишнім середовищем. Саме це й намагаються забезпечити адміністрація та педколектив Мукачівського ліцею №10 для своїх вихованців та працівників, аби щоденна діяльність приносила радість. [gallery ids="279018,279020,279021"] Читайте також: На Мукачівщині протягом тижня народилось 48 малюків Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...