Мукачівські локомотиви будуть здавати технічний іспит

22.06.2018 11:18 19 0
Мукачівські локомотиви будуть здавати технічний іспит

У червні-липні 2018 року Укрзалізниця перевірить технічний стан 305 локомотивів, що знаходяться в експлуатаційному та резервному парках локомотивних депо Кременчук, Кривий Ріг, Львів-Захід і Мукачево. Наразі комісії з перевірки технічного стану рухомого складу, які створені на Південній, Придніпровській та Львівській залізницях за пропозицією галузевих профспілок, уже оглянули 39 локомотивів. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Нагадаємо, що Укрзалізниця організувала комісійну перевірку рухомого складу, виконуючи взяті на себе зобов’язання за протоколом, який наприкінці травня в односторонньому порядку підписав міністр інфраструктури за підсумками розширеної зустрічі представників Укрзалізниці та профспілкових організацій стосовно акції «Робота за інструкціями».

«Ми виконуємо кожен пункт протоколу по акції «Робота за інструкціями». На особливому контролі – питання технічного стану локомотивів. У трьох регіональних філіях товариства складені чіткі графіки перевірок локомотивів, до яких також долучаються представники профспілок. Наразі відповідними комісіями вже оглянуто 39 локомотивів. Загалом у червні-липні перевіримо технічний стан 305 локомотивів. Поставлено завдання: виявлені технічні несправності усувати в найкоротші терміни», - повідомив Євген Кравцов. Він також додав, що за результатами оглядів виявлено технічні недоліки різного типу на 38 локомотивах, і на більшості з них зауваження вже усунені. Зокрема, комісіями зафіксовано несправність освітлення кабін машиніста та машинних приміщень локомотива, прожекторів, подачі піску до колісної пари, склоочисників, пропуск повітря по трубопроводах, тріщини лобового скла, невідремонтовані сидіння машиніста та його помічника та ін.

Раніше повідомлялося, що на виконання протоколу за результатами розширеної зустрічі представників Укрзалізниці та профспілкових організацій у Міністерстві інфраструктури України стосовно акції «Робота за інструкціями» за дорученням керівництва Укрзалізниці створено комісії, що перевірятимуть технічний стан локомотивів. До складу комісії включені фахівці виробничих підрозділів локомотивного господарства та структурних підрозділів регіональних філій: служб локомотивного господарства, матеріально-технічного забезпечення, юридичної служби, фахівці департаменту охорони праці та промислової безпеки та за згодою представники профспілок.

Нагадаємо, Коли закарпатцям чекати запуск поїзда «Мукачево-Будапешт»
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...