Мукачівське УПСЗН показало, що роблять з неповнолітніми засудженими та мамами в ромському таборі (ФОТО)

19.09.2018 12:29 24 0
Мукачівське УПСЗН показало, що роблять з неповнолітніми засудженими та мамами в ромському таборі (ФОТО)
12 вересня 2018 року соціальна робота у компактному місці проживання ромського населення міста Мукачева розпочалася у сім’ях де проживають неповнолітні, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково та неповнолітні, які перебувають під слідством. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Управління праці та соцзахисту населення м. Мукачева в соцмережі Фейсбук. Повідомляється, що учасниками робочої групи стали представники сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  місцевого УПСЗН та Мукачівського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області.
"Дані родини було забезпечено підтримкою, а також комплексом інформаційно-правових послуг відповідно до потреб у кожному окремому випадку. Серед ромського населення активно пропагувалися поняття спрямовані на формування у неповнолітніх та їх сімей, поваги до дотримання вимог чинного законодавства, прийняття суспільних правил поведінки, підвищення загальноосвітнього та соціального рівня, що передбачає у собі комплекс виправлення та соціалізації", - йдеться у повідомленні.
Водночас, зазначається, що важливим напрямком соціального спрямування стала робота з неповнолітніми мамами, які самостійно виховують дітей. Зокрема, робота полягала в індивідуальних консультаціях з нормативно-правових аспектів, проблем здоров’я, сім’ї, зайнятості, внутрішньо-особистісних та соціально-економічних проблем.
"До відома дівчат та мам, які не досягли 16 років було донесено норму закону, яка забороняє добровільні статеві відносини між дорослими й тими, кому немає 16 років. При обговоренні даного питання роз’яснено статті сімейного кодексу України, відповідно до яких баба, дід дитини з боку того з батьків, хто є неповнолітнім, зобов’язані надавати йому допомогу у здійсненні ним батьківських прав та виконання батьківських обов’язків", - сказано в повідомленні.
Нагадуємо, 

«Епідемія перекриття»: Москаль зробив гучну заяву щодо блокування доріг на Закарпатті

Читайте також:

У Виноградові дитина-вандал ногами збивала вуличні світильники (ВІДЕО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...