Мукачівська єпархія організовує благодійний проект для літніх людей

17.03.2020 18:54 44 0
Мукачівська єпархія організовує благодійний проект для літніх людей
З благословення митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора, за ініціативи голови Єпархіального молодіжного відділу архімандрита Агапіта (Шпиняк) у рамках запровадження карантину стартує новий екстрений благодійний проект “Ліки для душі та тіла – подбаємо про безпеку літніх людей”. У ході проекту організовуються групи волонтерів, які б змогли забезпечити експрес-доставку продуктів та ліків до адресату. Для людей похилого віку будуть доставлятись ліки та продукти харчування а також при необхідності священнослужитель зможе посповідати і Причастити Святих Христових Таїн.
Покроковий план: Крок №1: Формування списку пенсіонерів. Чекаємо на повідомлення від вас (мова йде про Мукачівську єпархію). Крок№2: Проінформувати та отримати згоду від пенсіонера чи людини з обмеженими можливостями. Крок№3. Написати чи зателефонувати до керівника проекту архім. Агапіта 0968724567 або ж координатора 0971124292 Марселіна.
Нагадуємо, Біля одного з візових центрів в Ужгороді масові черги (ФОТО) Читайте також: Що буде, якщо в Україні введуть режим надзвичайного стану
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...