Мукачівка організувала благодійну акцію для «маленьких ангелів» до дня Святого Миколая (ФОТО)

24.11.2020 14:22 852 0
Мукачівка організувала благодійну акцію для «маленьких ангелів» до дня Святого Миколая (ФОТО)

Вже котрий рік поспіль за кілька тижнів до Дня Святого Миколая жителька Мукачева Тетяна Чечур організовує благодійну акцію.

Ця акція називається “ Зроби свято для дитини”, долучитися до котрої можуть не лише закарпатці, а й люди зі всієї країни.
"І протягом декількох років я переконуюся, що світ не без добрих людей. Цю акцію я втілила в життя 5-6 років тому. Ідея виникла давно ще в підлітковому віці. Я часто відвідувала дитячі будинки, інтернати, будинки для пристарілих і завжди думала і знала, що я хочу їм допомогти. Спочатку був страх, що нічого не вийде і моїх сил буде замало. Але я була приємно здивована скільки людей відгукнулося і захотіли також допомогти. В мене нічого б не вийшло якби не люди, які підтримали мою ідею та вирішили також творити добро", - розповідає Тетяна.
Акція не тільки для дітей з дитячих будинків, але і для пристарілих, хворих та мало забезпечених людей.
"Зазвичай, я телефоную завідувачам чи директорам дитячих будинків, інтернатів і дізнаюся, що потрібно для них. Обираю 2-3 будинки чи інтернати. Оцінюю реально сили та можливості. Складаю список, продумовую всі деталі. У Фейсбуці є група цієї акції де всі учасники можуть приєднатися і побачити, що саме потрібно придбати чи в чому допомогти. Люди поширюють дописи і так кількість людей які хочуть допомогти вже збільшується. Багато хто приносить канцтовари, речі побуту, іграшки,солодощі все це складається, упаковується ділиться між дитячими будинками (які були відібрані цього року). Також є люди, які допомагають матеріально, скидуючи гроші на картку і я завжди говорю, що саме на них було куплено і потім на фото всі можуть побачити результати збору. На саме свято я відвожу зібрані речі в дитячі будинки, де особисто віддаю в руки діткам, а великі речі на користування вихователям чи завідувачам будинку. Також мене запрошують на свято, яке діти готують на Святого Миколая, де я можу почути їхні виступи та щиро порадіти та відсвяткувати цей день з ними. Їхні погляди та вдячність, що ви прийшли до них, виділили свій час, а ще й подарували щось, варте багато та словами це описати майже неможливо. Ці діти маленькі ангели, яким ми так потрібні. Це свято, яке переповнене добром, світлом та сяйвом. В день коли кожен з нас може зробити добру справу, не вагаючись про щось. День коли ми всі творимо чудо для дітей та дорослих які цього так чекають та прагнуть. Цей рік не є виключенням. Не дивлячись на ситуацію у світі ми все ж повинні вірити та творити добро, не падати духом чи зневірюватися. Це шанс змінити себе чи навіть когось. Всі ми з вами можемо запалити добро та сяйво в очах маленьких янголів. То ж якщо у вас є хоч маленьке бажання зробити добру справу та спробувати себе у ролі чарівника долучайтеся до акції. Ми будемо раді навіть маленькій допомозі, головне ваше бажання!! Канцтовари, засоби гігієни, солодощі, носочки все чим можете допомогти. Будь яка допомога буде цінною. Також у дитячий будинок потрібно блютузові колонки, для проведення ранкових гімнастик, а також портативну колонку в музичний зал.", - продовжила свою розповідь організаторка акції. "Ось картка на яку ви можете скинути кошти, якщо маєте бажання допомогти. Обов‘язково у призначеннях платежу пишіть «Подарунки». Чечур Тетяна Іванівна 4731 2191 1741 1342"
Читайте також: Які ресторани Закарпаття будуть приймати гостей у новорічну ніч? Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...