Мукачівка Маріанна Скуба зайняла призове місце на Кубку світу зі змішаних єдиноборств ММА (ФОТО)

12.09.2021 12:03 2841 0

Дівчина з Мукачева виборола призове місце на Кубку Світу зі змішаних єдиноборств ММА для дорослих.

Мукачівка Маріанна Скуба прибула до Праги 7 вересня, де з 8 по 11 вересня відбувалися змагання. Тут їй вдалося вибороти бронзову медаль - 3 місце.

Як розповіла дівчина Першому.com.ua, саме в цьому виді спорту виступати на змаганнях на рівні країни почала з 18 років, а взагалі різними видами бойових єдиноборств займається з дитинства. До 18 років змагалась на Чемпіонатах України, Європи та Світу з хортингу, греплінгу, бойового джиу-джитсу.

«До Кубку світу з ММА, я за два тижні  брала участь в Чемпіонаті Світу з Бойового Джиу-джитсу CJJ де зайняла перше місце, тому підготовка тривала ще заздалегідь.

Влітку проходила тренувальні збори в Затоці з СК «Гермес» та СК «Грека ММА» під керівництвом Середюка Федіра Миколайовича та Гречки Сергія Анатолійовича.

Потім продовжила підготовку в м.Мукачево в СК «Чернеча гора» під керівництвом мого тренера та по сумісництву - тата Скуби Михайла Ернестовича», - розповіла Маріанна.

Наразі в дівчини в планах підготовка до Чемпіонату Світу з ММА в Казахстані 2021, та до Чемпіонату Європи з Бойового самбо в Затоці.

На сьогоднішній день вже має звання МСМК з Бойового Джиу-джитсу, та МСУ з ММА.