Мукачівка Анастасія Балог випустила кліп на пісню "Я Вже Тут" (ВІДЕО)

26.11.2021 11:36 902 0
Мукачівка Анастасія Балог випустила кліп на пісню "Я Вже Тут" (ВІДЕО)

Настя Балог - молода українська співачка, переможниця конкурсів "Нове Покоління" та YUNA Junior. Пісню "Я Вже Тут" для неї написала співачка TAYANNA

 

Виходу пісні “Я вже тут” передувала ціла історія. Восени 2020 року Настя Балог стала переможницею онлайн-конкурсу YUNA Junior, який у Facebook та Instagram проводили організатори Національної музичної премії YUNA. Настя виявилася найсильнішою серед 50 учасників, які були відібрані до конкурсу. 

Нагородою Анастасії Балог була можливість записати свою авторську пісню у FOXXSTUDIOS з командою відомого саундпродюсера Вадима Лисиці та потім презентувати її наживо на церемонії YUNA 2021 у київському Палаці “Україна”.

Все саме так і відбулося: 12 травня 2021 року Настя виступила з піснею “Я вже тут” на YUNA 2021 перед глядачами у залі та телеглядачами у прямому ефірі телеканалу М1. Найбільш уважні серед них могли у титрах побачити, що авторкою треку є поп-зірка TAYANNA. 

“Мені дуже приємно, що пісню, з якою я починаю самостійний шлях в шоу-бізнесі, написала саме TAYANNA. Коли почула пісню вперше, я відразу відчула , що вона моя. Перемога в конкурсі Yuna Junior для мене стала поштовхом до знайомства з багатьма визнаними професіоналами українського шоу-бізнесу. Я безмежно щаслива , що познайомилася і продовжую працювати з Вадимом Лисицею та з його командою з FOXXSTUDIOS. Для мене це сильна мотивація: тримати високу планку та вдосконалювати себе для того, щоб і надалі тішити людей своєї творчістю.”, - розповіла Настя.

 Після успішного дебюту на конкурсі YUNA, Настя Балог з піснею “Я вже тут” подається на конкурс #НОВЕПОКОЛІННЯ від Фонду Розвитку Української Музики. 

За підсумками голосування експертної ради, Анастасія отримує головний приз конкурсу - зйомку музичного відео на пісню. Зараз ви можете почути пісню “Я вже тут” на всіх цифрових майданчиках: https://band.link/iw6EW 

Слідкуйте за активностями від Музичного Фонду на сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/Muzychnyi.Fond Музичне відео створене Фондом Розвитку Української Музики. Режисер відео - Влад Разіховський 

Продюсер проекту НОВЕ ПОКОЛІННЯ - Роман Муха Президент Фонду Розвитку Української Музики - Олег Ходачук. 

 

 


 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...