Мукачево "туристичне" або "дивовижний" вид на замок: ні пройти, ні проїхати - дороги заростають бур’яном (ФОТО)

04.06.2018 21:18 75 0
Мукачево "туристичне" або "дивовижний" вид на замок: ні пройти, ні проїхати - дороги заростають бур’яном (ФОТО)
Містяни в соцмережах запитують за що, отримують зарплатню комунальні служби. Адже, в свій вільний час, замісь відпочинку, змушені розчищати хащі на дорозі. Відповідну публікацію у місцевій спільноті соцмережи Фейсбук зробила користувач Эрика Бойкис "Скажіть будь ласка за що комунальні служби дістають зарплату??!За те що я прихожу з роботи 18:30 уставша і вмісто того щоб відпочити я іду буряни різати,бо вже по дорозі не можна проїхати... а наш мер гроші такі великі списує кому за що?Я бо сим серпом всім руки бл@дь одрізала всім ко так краде і нич не робить вул.Площа Паланок. Любуйтеся", - пише мукачівка. Численні містяни у коментарях до публікації також обурюються ситуацією, що склалася.
 "Еріко, ти не розумієш! Мер дбає про вас тому і не вирізають бур'яни шоб вас видно не було, шоб до вас не залізли", - написала Стелла Віраг. "Сьогодні туда проїзджала по справах, там дійсно повна ж..Па! А мер дивится як би новий Сільверленда відкрити і як би баблішко зрубити. То просто людина без совісті і честі, йому на плівала на простий народ і на порядок в місті", - зазначила Tatyana Yafynovych Zelenyak. "Шановні, не треба мера обсирати, чим більше зеленого тим більше воздуха чистого, заболи біологію ?", -  пише Зита Левкулич-Данканич.
Нагадаємо, у Мукачеві вкрилася квітом багаторічна середземноморська трава Мадонни з неабиякими лікувальними властивостями (ФОТО)

Теги: Туризм
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...