Мукачівські каратисти з нагородами зі світових змагань

07.12.2016 21:16 60 0
Участь у змаганнях взяли 666 спортсменів з 33 країн світу. Збірна України була представлена 4 організаціями, які входять до складу в KWU (Kyokushin World Union – Всесвітнє Об’єднання Кіокушин) – Kiokushin-Kan, Shinkiokushin , IFK , KWF. Мукачівський Клуб Кіокушин-кан карате-до «Яструб» (тренер – Матьковскі Сергій, 1-дан) до складу збірної нашої країни делегував 5 спортсменів. muckachivski-karatustu-z-nagorodamu-zi-svitovuh-zmaganj_1Бронзову нагороду турніру виборов Русин Юрій. Хочеться відзначити високий рівень спортсмена, який гідно пройшов: 1-поєдинок проти спортсмена з Туреччини, а наступний – отримав перемогу над спортсменом з Японії - лідером змагань. Увійшов до полуфіналу і нажаль поступився спортсмену з Росії. Ватага Даніїл показав хороший результат і ввійшов у 5 найсильнійших бійців цієї категорії юніорів. Пройшов 2 кола (Польша, Африка) змагань і, на жаль, за вихід у півфінал поступився спортсмену з Росії. Євтушенко Максим одразу ж потрапив на спортсмена з Японії. Достойно вів свій поєдинок. muckachivski-karatustu-z-nagorodamu-zi-svitovuh-zmaganj_3 Боклах Віктор взяв участь на такому рівні змагань вперше! Пройшов перше коло змагань (Литва), але поступився спортсмену з Росії, який вже неодноразово ставав призером чемпіонатів такого рівня. Хочеться відзначити його хороший результат і прагнення бути чемпіоном! Дяків Сергій, нажаль у першому колі змагань поступився спортсмену з Росії.