Москаль розповів, з якої партії найбільше закарпатців із угорським громадянством

15.10.2018 19:39 20 0
Москаль розповів, з якої партії найбільше закарпатців із угорським громадянством
Про це пише офіційний сайт Геннадія Москаля. Очільник Закарпаття каже, що оприлюднення списку осіб, котрі, за твердженням сайту "Миротворець", мають угорське громадянство, не може бути причиною для звільнень цих осіб із роботи, однак є підставою для серйозної перевірки.
"На сьогодні за результатами перевірки виявлені три особи, котрі є працівниками Берегівської та Виноградівської райдержадміністрацій і мають статус державних службовців. Із цими людьми проведені співбесіди, в ході яких вони особисто визнали, що мають угорське громадянство. Всі троє вже звільнені із займаних посад", – заявляє Москаль.
Особи зі списку, котрі займають посади в органах місцевого самоврядування, а також у сфері освіти, медицини, соціального захисту тощо, навіть у разі підтвердження наявності угорського громадянства не можуть бути звільнені, оскільки для цього немає правових підстав. Це ж стосується й численних депутатів сільських, селищних, міських та районних рад, котрі займаються депутатською роботою на громадських засадах. Як бути з цими людьми, має визначити Верховна Рада України шляхом внесення відповідних змін у законодавство про працю та про статус депутатів місцевих рад. Він додає, що аналіз списку вказує, що найбільше депутатів, котрі, за твердженням сайту, мають угорське громадянство, належить до політичної партії "Єдиний центр". За попередніми даними, це депутати сімох місцевих рад включно з головою Берегівської районної організації "Єдиного центру", депутатом Берегівської районної ради Золтаном Ковачем.
"Крім того, в списку є член "Єдиного центру", колишній начальник управління освіти Берегівської РДА Василь Лендєл, факт угорського громадянства котрого був встановлений ще в травні 2016 р. Тоді ж Лендєл був звільнений із посади розпорядженням голови РДА. Після цього він влаштувався на посаду помічника-консультанта народного депутата України, члена "Єдиного центру" Івана Балоги і зараз офіційно, на постійній основі працює у Верховній Раді України. Цілком очевидно, що як сама політична партія, так і її симпатики (котрих не так багато), мають зробити належні висновки", - каже губернатор.
Нагадаємо, Закарпатським чиновникам з подвійним громадянством Миротворець пропонує здатись та покинути чистилище
Теги: Москаль
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...