Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Москаль: «Чекаємо в середу депутатів Верховної Ради від Закарпаття для вирішення проблеми з «євробляхами»

У середу, 28 листопада, запланована зустріч керівництва облдержадміністрації та представників «пересічників» із народними депутатами України від Закарпатської області.

У середу (28.11) запланована зустріч керівництва облдержадміністрації та представників «пересічників» із народними депутатами України від Закарпатської області для обговорення можливості внесення змін у прийнятий закон щодо легалізації автомобілів з іноземною реєстрацією.

– Вчора після зустрічі з «пересічниками» ми направили в електронному вигляді запрошення одинадцятьом нардепам, що мають відношення до Закарпаття: трьом братам Балогам, Василю Брензовичу, Роберту Горвату, Івану Крульку, Михайлу Ланьо, Валерію Лунченку, Василю Петьовці, Юрію Чижмарю та Нестору Шуфричу, – наголошує Геннадій Москаль. –  Таким чином хочемо перенести вирішення проблеми із вуличних акцій і блокувань кордонів у правове русло. Обласна адміністрація в межах своїх повноважень намагається розв’язати це складне питання, однак без Верховної Ради України зробити це неможливо. Тому чекаємо шановних нардепів в облдержадміністрації завтра о 10.00.

 

Нагадуємо: Прийнято рішення про призначення нового виконувача обов’язків голови РДА

Читайте також: Москаль підписав розпорядження «Про забезпечення повернення громадян України на територію України» (ДОКУМЕНТ)

 

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...