Молода ужгородка продовжила лікування у Туреччині: дівчині діагностували рецидив раку

17.02.2021 21:17 4583 0
Молода ужгородка продовжила лікування у Туреччині: дівчині діагностували рецидив раку

Понад 50 тисяч доларів потрібно зібрати на лікування Ірині Медвідь з міста Ужгород. Нещодавно у дівчини діагностували рецидив раку. Три місяці тому дівчинка завершила своє лікування, яке тривало понад рік. Виховує її мама, тато декілька років тому помер від онкології. У дівчини – лімфома Ходжкіна (онкологія). В Україні їй допомогти не можуть. Дівчину готова прийняти клініка в Туреччині. Проте мати всі гроші потратила на попереднє лікування. Вона позичала, також допомагали близькі і друзі. Зараз всі можливості вичерпані. Грошей більше немає. Зараз родина сподівається на допомогу небайдужих. Сьогодні повідомили про стан дівчини, Ірина полетіла на лікування до Туреччини. 

" Новини від Іринки Медвідь з міста Ужгород. Діагноз : Лімфома Ходжкіна (онкологія). Дякувати Богу, та Вам всім за моральну та фінансову підтримку, наша Іринка разом з мамою вже в Туреччині. Персонал лікарні зустрів їх в аеропорту та відвіз до готелю. Вчора ранком Іринка вже розпочала повну діагностику. Був проведений ряд аналізів та зроблена біопсія. Сьогодні дитині робили ПТ КТ. Коли будуть готові результати, засідатиме консиліум лікарів, які підбиратимуть протокол лікування, про що повідомимо. На сьогодні із загального збору коштів 56 350 USD, зібрано: 29 312 ЗАЛИШИЛОСЯ ЗІБРАТИ 27 038 USD. Люди, Ви неймовірні. Половина необхідної суми є, нею буде оплачено діагностику та хімієтерапія. Але ще половину суми нам потрібно зібрати в короткі строки, нею нам необхідно оплатити операцію пересадку. Ми дуже просимо і надалі підтримувати сім’ю Медвідь. Якщо ми не оплатимо іншу половину коштів на рахунок лікарні вчасно, то лікування просто запросто перерветься Допомагайте, якщо є можливість, а вона є завжди Якщо не гривнею, так речами, якщо не речами, так перепостами та розповсюдженням інформації, якщо не перепостами, так молитвою, добрим словом, порадою, зверненням до того, хто може розв'язувати проблему тих, хто бореться за своє життя Дякуємо Вам, що ви у нас є"

 БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ: ПРИВАТ БАНК гривневий рахунок: 5168 7574 2156 4669 Отримувач Гебрян Марина Володимирівна (рідна сестра Іринки). доларовий рахунок HEBRIAN MARYNA $ номер карти: 5168 7451 0497 9098 Банк отримувача: PRIVATBANK, 1D HRUSHEVSKOGO S TR., KYIV, 01001, UKRAINE SWIFT CODE: PBANUA2X Банк — кореспондент: JP MORGAN CHASE BANK SWIFT CODE: CHAS US 33 Рахунок банка отримувача в банку — кореспонденте 0011000080 IBAN: UA093052990000026209898568150   ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецедив раку: молода ужгородка потребує допомоги небайдужих Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Теги: Туреччина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...