Молодь з різних континентів збереться в Ужгороді

04.09.2018 15:39 21 0
Молодь з різних континентів збереться в Ужгороді
  В Ужгороді відбудеться фестиваль "Beauty Around Me". Подія пройде на площі Театральній, 20-22 вересня, повідомляють в соцмережі Фейсбук на сторінці евенту. Зазначається, що фестиваль проходитиме під гаслом „Єдині в різномаїтті”та за підтримки Мiнiстерства молоді та спорту України.
"Учасниками фестивалю буде молодь з Словаччини, Угорщини, Сполучених Штатів Америки, країн Африканського континенту, Індії та усіх куточків України. Під час заходу молоді люди зможуть обмінятися досвідом, культурними традиціями та вчитимуться цінувати та поважати культуру інших народів", - повідомляють організатори.
Цей культурний фестиваль спрямований на руйнування стереотипів та створення почуття толерантності через позитивну атмосферу культурного і традиційного обміну унікальних і яскравих традицій народів, які складають наш регіон та закордонних гостей, які візьмуть участь у фестивалі. Програма фестивалю передбачає проведення різноманітних інтелектуальних ігор, роботу в міжнаціональних командах (гра-квест „Take five”), екскурсії, обмін досвідом щодо реалізації молодіжної політики в різних країнах та регіонах України, ярмарок культур, концертну програму, крос-культурні вечірки тощо. Реєстрація на захід триватиме до 1 серпня за цим посиланням. Детальна інформація надійде відібраним учасникам до 7 серпня. Організатори покривають дорожні витрати, а також забезпечують проживання та харчування. Подія розпочнеться 20 вересня о 12:00. Нагадаємо, як повідомлялося раніше: Міжнародний аеропорт коштуватиме «Ужгород» 50 мільйонів щороку?  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...