Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО)

19.07.2021 21:05 2047 0
Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО) Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО) Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО) Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО) Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО) Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО) Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО) Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО) Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО) Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО) Міжгірщина потерпає від потужних злив: на Хустщині маленький потічок перетворився в руйнівну силу (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора, близько 16:00, у селі Синевирська Поляна Хустського району потужна злива перетворила невеличкий потічок у справжню повноводну річку, течія якої зносила все на своєму шляху.

Вже декілька днів підряд в Україні вирує негода, зокрема на Закарпатті від паводків постраждало чимало населених пунктів.

На цей раз буревій та сильні опади накрили Хустщину прямо посеред сонячного дня, за лічені хвилини зібралися густі хмари, а й згодом проливний дощ та грім.
Попри те, що жителі гірської місцевості вже звикли до таких погодних умов, на цей раз буревій буквально за годину наробив чимало лиха.

Також, як зазначає голова Синевирської територіальної громади Іван Андрійович Чуп, внаслідок негоди у туристичному селищі застрягли близько 30 мандрівників.

За його словами, через відсутність зв'язку та гірську місцевість наслідки негоди й досі неліквідовані. Однак, першими на допомогу прибули рятувальники ДСНС, також розчищати дорогу допомагали й місцеві жителі.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...