Мітинг не пройшов дарма: "активісту" з Мукачева Саміляку вручили підозру (ФОТО, ВІДЕО)

29.01.2020 13:24 146 1
Мітинг не пройшов дарма: "активісту" з Мукачева Саміляку вручили підозру (ФОТО, ВІДЕО)
Нагадаємо, як повідомляв "ПЕРШИЙ.com.ua" раніше, “благодійник” та “громадський діяч”, як полюбляє називати себе сам Сергій Саміляк, у п`ятницю, 17 січня, п`яним розгулював з кувалдою в одному зі спортивних закладів Мукачева, а також здійнив агресивні випади в бік одного з відвідувачів та відверто погрожував.Чоловіка з неадекватною поведінкою ледь вдалося вгамувати. Тільки дивом від дій “благодійника” ніхто не постраждав. Втім, на цьому "активіст" не заспокоївся, а разом із своїми поплічниками простежив та підстеріг його в одному з ресторанів мікрорайону “Підгоряно”, де й накинулися на чоловіка з кулаками. Приголомшливо, та після того, як отримав відсіч, Саміляк сам звернувся до правоохоронців із заявою про побиття. Зважаючи на вище наведене, редакція сайту "ПЕРШИЙcom.ua" звернулася до правоохоронців Мукачева, аби дізнатися чи відповість "активіст" за скоєні протиправні дії та чи не зійде цей кричущий інцидент "з рук" Сергія Саміляка. Як повідомили у відповіді на наш інформаційний запит у місцевому відділі поліції, працівниками сектору моніторингу Мукачівського ВП ГУНП було проведено перевірку по ІТС “Інформаційний портал Національної поліції”, в ході якої встановлено, що інцидент, який мав місце 17.01.2020 року в спортивному закладі м. Мукачево, зареєстрований у журналі єдиного обліку Мукачівського ВП від 20.01. 2020 року, з правовою кваліфікацією за ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу України, проводиться досудове розслідування. Згідно з правовою кваліфікацією, мова про хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. Тим часом, у місцевих ЗМІ з’явилася інформація про те, що С. Саміляк, організовує акцію протесту, яка відбудеться біля Мукачівського відділку поліції. Мовляв, досить терпіти і закривати очі на злочини, які скоюють у місті над Латорицею. Зазначимо, що згадана акція таки відбулася. Під стінами Мукачівського відділу поліції навіть встановили сцену. У суботу, 25 січня, акцію проти так званого свавілля правоохоронних органів провели. Втім, підтримки від громадськості захід не отримав, на акції було більше правоохоронців ніж занепокоєних містян. При цьому, і тут зі сцени з уст "активіста" Саміляка пролунали погрози в бік місцевого слідчого судді Гейруша В.Б. Цитуємо:
"... я звертаюсь до того судді (Гейруш В.Б. - ред), і хочу йому сказати, що в найближчий час ми зустрінемся, но зустрінемся вже не в таком колічестві, а зустрінемся вже набагато в більшому.  Перед тим, як іти в зал судового засідання, потрібно було в цьому суді хоч трішки прочитати інтернет... ", - серед іншого заявив С. Саміляк.
Разом із цим, зауважимо, що до слів учасників акції, які пролунали на майже пустій площі під час акції, стражі порядку, вочевидь, дослухалися. За інформацією сайту "ПЕРШИЙcom.ua" наразі "активісту-благодійнику" повідомили про підозру в рамках вище згаданого кримінального провадження. У міськвідділі поліції цю інформацію підтвердили та зауважили, що особі причетній до інциденту, напередодні, 28 січня, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Проте, наразі, злочин кваліфікують за частиною 4. ст 296 ККУ. Йдеться про хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень. Нагадуємо, Лютуючий “пастор”: афери та зловживання мукачівського благодійника Сергія Саміляка (ВІДЕО) Читайте також:  Залякування та променад з кувалдою: вікенд скандального мукачівця Сергія Саміляка (ФОТО, ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Вова

31 січ. 2020 р., 20:53
Люди побоялися прийти на мітинг.
Loading...