Місто Хуст отримало повноваження держархбудконтролю

05.06.2018 20:57 19 0
Місто Хуст отримало повноваження держархбудконтролю
Як повідомляється на сайті ДАБІ України, Хуст стало 2-м містом на Закарпатті та 99-м в Україні, що самостійно контролюватиме будівництво на своїй території. Володимир Кащук зауважив, що міська влада зробить все можливе, щоб місто було першим. Щодо планів роботи нового органу в структурі міської влади він зазначив:
«Ми будемо толерантні по всім питанням, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю».
У рамках децентралізації системи держархбудконтролю місто Хуст отримує також нові можливості для розвитку та оновлення.
«Ми зараз дуже активно розвиваємо інфраструктуру в місті. До нас приїжджає багато туристів і є дуже велика перспектива – свій власний аеропорт. Ми працюємо над цим разом з народними депутатами, які сприяють розвитку міста», – зазначив Хустський міський голова.
Присутній на заході народний депутат Валерій Лунченко висловив сподівання, що право здійснювати архітектурно-будівельний контроль прискорить розвиток міста та будівництва в місті. Зі свого боку, Голова Держархбудінспекції наголосив, що ДАБІ робить все, щоб новоутворені інспекції працювали фахово, а люди відчували, що це нова структура, яка працює по-новому, без зловживань.
«У разі потреби ми завжди поруч і готові надати допомогу кожній місцевій інспекції, щоб у підсумку вся система держархбудконтролю працювала на розвиток українських міст».
За його словами, завдяки спільній роботі з керівництвом області будівельна галузь регіону працює без перешкод.
«ДАБІ відходить від старих форматів. Сьогодні ми – адміністративно-консультативний орган, що працює для громади, людей, будівельників».
З усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю, у м. Хуст можна звертатися до новоутвореного органу, що знаходиться за адресою: вул. 900-річчя Хуста 27, каб. 44. Нагадаємо, На Хустщині привчають до культури споживання равликів (ВІДЕО)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...