Містика у Синевирській Поляні: вдруге за тиждень невідома істота перекинула через 3 метровий паркан та вбила оленів (ФОТО)

26.10.2021 10:16 1616 0
Містика у Синевирській Поляні: вдруге за тиждень невідома істота перекинула через 3 метровий паркан та вбила оленів (ФОТО)

Після цього починаєш вірити у містику?!

 

Невідома істота, позавчора вбила оленя ( лань європейська), вагою приблизно 100 кг. Перекинула через трьох метровий паркан на відстань до 15 метрів. Сьогодні, через один день так само, невідомо проникла у вольєр і вбила іншого оленя, для ясності було покликано ветеринара із єгерем зробили ростин, визначилось що тварина загинула від сильних ударів, так що шкіра від плоті відстала, постає питання яка тварина може таке зробити? тільки ведмідь має таку силу, але як ведмідь міг перелізти трьох метрову огорожу, вбити тварину і перекинути через забор??? Після такого починаєш вірити в містику ,, вовкулак’‘. Хочу звернутись до односельчан щоб без зайвих потреб в ночі самі не ходили! - пише на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Юрій Тюх

Як повідомив власник екопарку “Долина Вовків": 

"Камери у нічному режимі не змогли зафіксувати інцидент, адже більше орієнтовані на денне відеоспостереження. Наразі було вбито 2 оленів. У минулому такого не ставалося. 

Немає опису.

 

На зображенні може бути: тварина та на відкритому повітрі

 

Немає опису.
Немає опису.

 

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...