Міністр закордонних справ Угорщини: "Вакцинація може стати проривом, Росія та Китай вже перебувають на третьому етапі випробувань"

04.11.2020 07:40 270 0
Міністр закордонних справ Угорщини: "Вакцинація може стати проривом, Росія та Китай вже перебувають на третьому етапі випробувань"

Дані про коронавірус стають дедалі тривожнішими у всьому світі.

Незважаючи на те, що досі існує більше запитань, ніж відповідей на пандемію, у всьому науковому світі існує єдиний погляд - можливо: вакцинація може стати проривом у успіху контролю. Дослідження ведуться у багатьох частинах світу і зараз перебувають на різних етапах. Росія та Китай вже перебувають на третьому етапі випробувань, тому цілком можна придбати вакцини у цих країнах за кілька тижнів або кілька місяців. Ми розпочали необхідні консультації, і в п’ятницю та сьогодні я провів телефонні консультації з міністром промисловості та торгівлі Росії Геніїсом Мантуровим та міністром охорони здоров’я Росії Михайлом Мурасько, з якими ми домовились підтримувати постійний контакт для з’ясування питань, пов’язаних з результатами тестів, процедурами ліцензування та широким використанням медичних послуг. Крім того, ми також зв’язались із ізраїльською владою, оскільки в Ізраїлі тривають дослідження з розробки вакцини. Читайте також: Матір забила до смерті: у Хмельницькому в реанімації померла 4-річна дівчинка (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...