Головна » Життя

Міністр внутрішніх справ України звільнив керівника поліції Закарпаття

Арсен Аваков заявив про звільнення керівників поліції у чотирьох областях,в тому числі і Закарпатської.

Так, нові керівники правоохоронного органу з’являться у Львівській, Запорізькій, Житомирській та Закарпатській областях.

Такою була реакція глави МВС на заяву очільника Нацполіції Сергія Князєва про те, що у цих областях робота поліції налагоджена неналежним чином.

“Я вважаю, що має бути відповідальність, а ці керівники повинні шукати нову роботу. Прошу їх після засідання підійти до мене”, – заявив Арсен Аваков.

Він також додав, що чекає до кінця дня відповідних подань від Сергія Князєва і кадрових пропозицій щодо призначення нових керівників обласних управлінь поліції.

Нагадуємо, Нове життя “Дому русинів”: у Мукачеві створили центр громадськості та нацкультур (Документ)

Читайте також: На Міжгірщині горів будинок

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...