Міністр енергетики пояснив, чому українці повинні платити за газ, яким не користуються

04.02.2020 11:20 94 0
Міністр енергетики пояснив, чому українці повинні платити за газ, яким не користуються
Про це ефірі «Свободи слова» на каналі ICTV повідомив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.
«Це робиться для того, щоб український споживач у будь-який момент міг відкрити газ і отримати його. Це коштує грошей. Є ті витрати, які є умовно постійними. Тобто їх треба вкладати навіть, якщо ти не споживаєш. Так складається тариф. Це така сама послуга, як і водопостачання. Іноді таку систему називають ще абонплатою. Потрібно постійно витрачати гроші для того, щоб підтримувати все в робочому стані», - заявив міністр.
Оржель також пояснив різницю у платіжках в різних регіонах. Він зазначив, що ціни за доставку різні, через те, що у кожного споживача є своя інфраструктура, яка доставляє газ. Відповідно, якщо споживачі споживають менше, то вони повинні платити більше за користування цією інфраструктурою. Зі свого боку голова комітету з питань енергетики Андрій Герус додав, що будуть звернення до НКРЕКП з проханням про мінімальну плату, якщо газу споживається мінімально або не споживається взагалі.

Джерело

Нагадуємо, Всі думали що вона наркоманка та не поспішали допомагати: дівчині стало зле в потязі Читайте також: Помаранчевий, другий рівень небезпеки: на Закарпатті очікується значне погіршення погоди
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...