Міністерство фінансів планує вперше випустити євробонди у гривні

26.08.2018 09:15 32 0
Міністерство фінансів планує вперше випустити євробонди у гривні
Про це йдеться у схваленій Кабміном «Середньостроковій стратегії управління державним боргом на 2018-2020 роки», пише профільний ресурс FinClub.
«З метою оптимізації структури державного боргу з точки зору валютного ризику розглядається можливість розміщення на міжнародних ринках капіталу облігацій зовнішньої держпозики, номінованих у національній валюті», - зазначено в Стратегії.
Очікується, що випуск таких цінних паперів може сприяти подовженню середнього строку погашення держборгу і зменшенню вартості його обслуговування.
«Загалом, час та ринкова кон'юнктура для випуску ОВДП, номінованих у національній валюті, розцінюється як сприятливі для України. Загальні ринкові умови є сприяючими для суверенних емітентів облігацій в національній валюті», - наголошує Мінфін.
Випуск гривневих єврооблігацій необхідний як альтернативне джерело фінансування і спосіб зменшити валютний ризик. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, на Закарпатській митниці викрили осіб які організували «схему» перевозу контрабанди (ФОТО) Читайте також: Суттєву фінансову допомогу отримають закарпатські підприємці від Угорщини
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...